Home
  Pictures
  Drivers
  Movies
  News
  Results
  Links
  For Sale
  Events
  Tracks
  Guestbook
  Sitemap
  E-mail
  Contact/Info

   

 

 

Since 6 June 2001:

Visitors!!
 

Results  Speedway NOV Lelystad

 

Uitslagen Midlandcup 2006

 

Junioren

 

1400cc

superstandaard

rodeo

Stockcar F2

Stockcar F1

1

Edwin Illbrink

 

Maarten Bos

Willie Peeters

Dudo de Bruijn

Martijn Vowinkel

Ron Kroonder

2

Randy Wederfoort

 

Jan Brookman

Aukie heinhuis

Bert van de Krol

Henk peeters

Evert van de Berg

3

Klaas de Boer

 

Vincent Tersteeg

Ronald van der Veen

Lex de Jong

Dirk Jacobs

Louw Wobbes

 Uitslagen Lelystad 27 augustus

Junioren

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Randy Wederfoort

Team van Dal

Edwin Illbrink

Randy Wederfoort

2

Wesley Schaap

Robin Boots

Remco van Wezel

Edwin Illbrink

3

Edwin Illbrink

Wesley Schaap

Randy Wederfoort

Wesley Schaap

4

Niels Groot

Wim Peeters

Team van Dal

Team van Dal

5

Milou Mets

Eys racing team

Klaas de Boer

Klaas de Boer

 Rodeo

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Jan Vrieswijk*

Team van de Krol

Jan Vrieswijk*

Lex de Jong

2

Lex de Jong

Erwin Westerman

Lex de Jong

Dudo de Bruijn

3

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Team van de Krol

4

Team MP

Lex de Jong

Team MP

Erwin Westerman

5

Jacob Lootsma

Menno Jongma

Team van Ruler

Team MP

* Jan Vrieswijk DQ wegens banden

 1400cc

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Thomas Hoedt

Patrick Sintebin

Maarten Bos

Maarten Bos

2

Vincent Tersteeg

Dick de Geus

Jan Brookman

Patrick Sintebin

3

Maarten Bos

Jan Brookman

Patrick Sintebin

Linny Krap

4

Linny Krap

Linny Krap

Linny Krap

Jan Brookman

5

Han Breunesse

Geert Brookman

Vincent Tersteeg

Vincent Tersteeg

 Stockcar F2

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Willie Peeters

Willie Peeters

Henk Peeters

Willie Peeters

2

Meinte Drost

Henk Peeters

Willie Peeters

Henk Peeters

3

Martijn Vowinkel

Martijn Vowinkel

Patrick Tersteeg

Martijn Vowinkel

4

Henk Peeters

Sebastiaan Vowinkel

Meinte Drost

Meinte Drost

5

Sebastiaan Vowinkel

Dirk Jacobs

Martijn Vowinkel

Sebastiaan Vowinkel

 Superstandaard

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Willie Peeters

Aukie Heinhuis

Team Reesink

Willie Peeters

2

Nico de Haas

Willie Peeters

Ronald van der Veen

Ronald van der Veen

3

Auke Bakker

Ronald van der Veen

Auke Bakker

Aukie Heinhuis

4

Team Reesink

Herman van Haarlem

Willie Peeters

Auke Bakker

5

Herman van Haarlem

Theo Driessen

Aukie Heinhuis

Nico de Haas

Stockcar f1

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Bert Schaap jr

Ron Kroonder

Jos op t Roodt

Evert van de Berg

2

Evert van de Berg

Evert van de Berg

Evert van de Berg

Bert Schaap jr

3

Louw Wobbes

Dave van Haarlem

John van t Veer

Jos op t Roodt

4

Dave van Haarlem

Bert Schaap jr

Louw Wobbes

John van t Veer

5

Jos op t Roodt

John van t Veer

Bert Schaap jr

Louw Wobbes

Uitslagen Lelystad 26 augustus

Junioren

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Cobus Hoedt

Wesley Schaap

Milou Mets

Robin Boots

2

Wesley Schaap

Roy Smid

Edwin Illbrink

Wesley Schaap

3

Robin Boots

Tom Frans

Robin Boots

Edwin Illbrink

4

Pim Scholten

Danny van Wamelen

Pim Scholten

Pim Scholten

5

Remco van Wezel

Randy Wederfoort

Randy Wederfoort

Roy Smid

 

Rodeo

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Bert van de Krol

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Erwin Westerman

2

Erwin Westerman

Erwin Westerman

Erwin Westerman

Bert van de Krol

3

Lex de Jong

Bert van de Krol

Lex de Jong

Lex de Jong

4

Team MP

Peter Wildschut

Bert van de Krol

Dudo de Bruijn

5

Menno Jongma

Lex de Jong

Menno Jongma

Menno Jongma

 

1400cc

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Eric Maarseveen

Vincent Tersteeg

Maarten Bos

Dennis Sintebin

2

Bram Keizer

Dick de Geus

Linny Krap

Maarten Bos

3

Dennis Sintebin

Dennis Sintebin

Dennis Sintebin

Eric Maarseveen

4

Lowie Hoedt

Maarten Bos

Eric Maarseveen

Vincent Tersteeg

5

Maarten Bos

Eric Maarseveen

Lowie Hoedt

Linny Krap

Superstandaard

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Team Reesink

Auke Bakker

Auke Bakker

Auke Bakker

2

Auke Bakker

Team Reesink

Team Reesink

Team Reesink

3

Aukie Heinhuis

Aukie Heinhuis

Aukie Heinhuis

Aukie Heinhuis

4

Thieme Veenstra

Wil Smeeets

Ronald van de Veen

Theo Driessen

5

Wil Smeeets

Ronald van de Veen

Theo Driessen

Ronald van de Veen

 

Uitslagen Lelystad 16 juli

Junioren

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Milou Mets

Wayne Vlaar

Roy Smid

Milou Mets

2

Pim Scholten

Klaas de Boer

Wesley Schaap

Team van Dal

3

Arie Vlaar

Milou Mets

D.Westhiner

Wayne Vlaar

4

Tom Frans

Team van Dal

Stefan Gerrits

Pim Scholten

5

Team van Dal

Roy Smid

Michael Schutter

Klaas de Boer

 

Rodeo

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Peter Wildschut

Peter Wildschut

Bert van de Krol

Dudo de Bruijn

2

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Erwin Westerman

3

Erwin Westerman

Bert van de Krol

Lex de Jong

Lex de Jong

4

Team v.Ruler

Lex de Jong

Erwin Westerman

Peter Wildschut

5

Wout Tersteeg

Erwin Westerman

Team v.Ruler

Team V.Ruler

 

1400cc

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Lowie Hoedt

Bram Keizer

Dick de Geus

Jessy de Bruijn

2

Geert Brookman

Dennis Sintebin

Linny Krap

Bram Keizer

3

Jessy de Bruijn

Maarten Bos

Jan Brookman

Dick de Geus

4

Bram Keizer

Jessy de Bruijn

Jessy de Bruijn

Linny Krap

5

Danny Huisstede

Jan Brookman

Vincent Tersteeg

Lowie Hoedt

 

Stockcar F2

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Henk Peeters

Henk Peeters

Martijn Vowinkel

Henk Peeters

2

Michel van Haarlem

Martijn Vowinkel

Michel van Haarlem

Martijn Vowinkel

3

Martijn Vowinkel

Michel van Haarlem

Henk Peeters

Michel van Haarlem

4

Jeroen Laurijssen

Patrick Tersteeg

Patrick Tersteeg

Dirk Jacobs

5

Dirk Jacobs

Dirk Jacobs

Jeroen Schagen

Patrick Tersteeg

 

Superstandaard

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Herman v.Haarlem

Team de Haas

Aukie Heinhuis

Aukie Heinhuis

2

Jan v.Haarlem

Thieme Veenstra

Jan v.Haarlem

Herman v.Haarlem

3

Willie Reesink

Willie Reesink

Herman v.Haarlem

Jan v.Haarlem

4

Aukie Heinhuis

Aukie Heinhuis

Wil Smeets

Willie Reesink

5

Haci Odemis

Denver Sessink

Denver Sessink

Wil Smeets

Stockcar f1

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Louw Wobbes

Berry Paardekoper

Louw Wobbes

Louw Wobbes

2

Bauke v.Kalsbeek

Louw Wobbes

Berry Paardekoper

Berry Paardekoper

3

Evert v.d.Berg

Nico Sman

Arie Alberts

Camiel De Decker

4

Dave v.Haarlem

Arie Alberts

Nico Sman

Arie Alberts

5

Jos op t Roodt

Camiel De Decker

Ronald Raaphorst

Nico Sman

 

 

Uitslagen Lelystad 18 juni

Junioren

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Edwin Illbrink

Danny van Wamelen

Roy Smid

Edwin Illbrink

2

Klaas de Boer

Randy Wederfoort

Danny van Wamelen

Danny van Wamelen

3

Niels Groot

Pim Scholten

Team van Dal

Team van Dal

4

Remco van Wezel

Stefan Gerrits

Marten Bijlsma

Klaas de Boer

5

Stefan Gerrits

Robin Boots

Edwin Illbrink

Stefan Gerrits

 Rodeo

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

2

Bert van de Krol

Bert van de Krol

Peter Wildschut

Peter Wildschut

3

Peter Wildschut

Peter Wildschut

Erwin Westerman

Bert van de Krol

4

Lex de Jong

Lex de Jong

Mark Verhaar

Erwin Westerman

5

Erwin Westerman

Team MP

Jacob Lootsma

Menno Jongma

 1400cc

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Jessy de Bruijn

Lowie Hoedt

Bram Keijzer

Bram Keijzer

2

Lowie Hoedt

Dennis Sintebin

Jessy de Bruijn

Jessy de Bruijn

3

Bram Keijzer

Dick de Geus

Dennis Sintebin

Dennis Sintebin

4

Maik ten Brink

Bram Keijzer

Thomas Hoedt

Linny Krap

5

Bert de Haan

Niels Bus

Team Oudshoorn

Lowie Hoedt

 Stockcar F2

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Toon Schut

Henk Peeters

Henk Peeters

Toon Schut

2

Willy Peeters

Willy Peeters

Michel van Haarlem

Willy Peeters

3

Martijn Vowinkel

Toon Schut

Toon Schut

Henk Peeters

4

Sebastiaan Vowinkel

Dirk Jacobs

Willy Peeters

Sebastiaan Vowinkel

5

Patrick Tersteeg

Martijn Vowinkel

Sebastiaan Vowinkel

Dirk Jacobs

 Superstandaard

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Jan van Haarlem

Willie Reesink

Thieme Veenstra

Auke Bakker  

2

Auke Bakker  

Auke Bakker  

Aukie Heinhuis

Aukie heinhuis

3

Aukie Heinhuis

Aukie Heinhuis

Auke Bakker  

Jan van Haarlem

4

 Haci Odemis

Jan van Haarlem

Jan van Haarlem

Haci Odemis

5

Denver Sessink

Haci Odemis

Haci Odemis

Denver Sessink

 Stockcar f1

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Marco Jenninga

Bauke van Kalsbeek

Ron Kroonder

Marco Jenninga

2

Ron Kroonder

Marco Jenninga

Marco Jenninga

Ron Kroonder

3

Jos op t Roodt

John van t Veer

Dave van Haarlem

Louw Wobbes

4

Louw Wobbes

Dave van Haarlem

Willie Peeters

Dave van Haarlem

5

Ruud van der Veen

Ruud van der Veen

Louw Wobbes

Willie Peeters

 

 

Uitslagen Lelystad 21 mei

 

Junioren

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Edwin Illbrink

Robin Boots

Wayne Vlaar

Wayne Vlaar

2

Randy Wederfoort

Klaas de Boer

Wesley Schaap

Edwin Illbrink

3

Tom Frans

Michael Schutter

Pim Scholten

Klaas de Boer

4

Marten Bijlsma

Danny van Wamelen

Eys racing team

Randy Wederfoort

5

Team van Dal

Milou Mets

Yves de Roover

Team van Dal

 

Rodeo

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Haci Odemis

Dudo de Bruijn

Bert van de Krol

Bert van de Krol

2

Peter Wildschut

Bert van de Krol

Dudo de Bruijn

Dudo de Bruijn

3

Lex de Jong

Peter Wildschut

Team MP

Lex de Jong

4

Bert van de Krol

Erwin Westerman

Erwin Westerman

Team MP

5

Dudo de Bruijn

Team MP

Lex de Jong

Erwin Westerman

 

1400cc

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Bram Keijzer

Lowie Hoedt

Dorus Sintebin

Dick de Geus

2

Bert de Haan

Jessy de Bruijn

Dick de Geus

Jan Brookman

3

Vincent Tersteeg

Dick de Geus

Jan Brookman

Vincent Tersteeg

4

Niels Bus

Linny Krap

Vincent Tersteeg

Bert de Haan

5

Maarten Bos

Maik ten Brink

Bert de Haan

Maarten Bos

 

Stockcar F2

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Willy Peeters

Martijn Vowinkel

Henk Peeters

Martijn Vowinkel

2

Martijn Vowinkel

Michel van Haarlem

Martijn Vowinkel

Patrick Tersteeg

3

Henk Peeters

Patrick Tersteeg

Patrick Tersteeg

Dirk Jacobs

4

Cor Schutter

Dirk Jacobs

Dirk Jacobs

Henk Peeters

5

Sebastiaan Vowinkel

Miranda Illbrink

Miranda Illbrink

Miranda Illbrink

 

Superstandaard

 

Manche 1

Manche2

Manche3

Totaal

1

Thieme Veenstra

Aukie Heinhuis

Team de Haas

Thieme Veenstra

2

Ronald van der Veen

Willie Reesink

Herman van Haarlem

Team de Haas

3

Nico de Haas

Michel van Haarlem

Aukie heinhuis

Herman van Haarlem

4

 Auke Bakker  

Marcel van Chastelet

Thieme Veenstra

Aukie heinhuis

5

Michel van Haarlem

Thieme Veenstra

Theo Driessen

Ronald van der Veen

 

Uitslagen Stockcar races 16 April 2006

junioren

Manche 1

Manche 2

Manche 3

totaal

1

Wesley Schaap

Stefan Gerrits

Wayne Vlaar

Robin Boots

2

Edwin Illbrink

Robin Boots

Robin Boots

Team van Dal

3

Robin Boots

Roy Smid

Johan Schouten

Edwin Illbrink

4

Danny van Wamelen

Edwin Illbrink

Team van Dal

Danny van Wamelen

5

Eys racing team

Team van Dal

Klaas de Boer

Stefan Gerrits

 

1400 cc

Manche 1

Manche 2

Manche 3

totaal

1

Jan Brookman

Jessy de Bruijn

Niels Bus

Maarten Bos

2

Lowie hoedt

Maick ten Brink

Maarten Bos

Jan Brookman

3

Maarten Bos

Maarten Bos

Gosse Ponne

Jessy de Bruijn

4

Bert de Haan

Linny Krap

Vincent Tersteeg

Linny Krap

5

Jessy de Bruijn

Jan Brookman

Linny Krap

Niels Bus

 

rodeo

Manche 1

Manche 2

Manche 3

totaal

1

Dudu de Bruijn

Dudu de Bruijn

Alex Spanjer

Dudu de Bruijn

2

Alex Spanjer

Alex Spanjer

Dudu de Bruijn

Alex Spanjer

3

Team M P

Peter Wildschut

Team M P

Team M P

4

Menno Jongma

Team M P

Wout Tersteeg

Menno Jongma

5

Lex de Jong

Wout Tersteeg

Menno Jongma

Jacob Lootsma

 

F2

Manche 1

Manche 2

Manche 3

totaal

1

Roy Hendriks

Frank Lemmens

Henk Peeters

Roy Hendriks

2

Henk Peeters

Roy Hendriks

Dirk Jacobs

Dirk Jacobs

3

Sebastaan Vowinkel

Joep Hendriks

Roy Hendriks

Sebastaan Vowinkel

4

Dirk Jacobs

Sebastaan Vowinkel

Joep Hendriks

Martijn Vowinkel

5

Martijn Vowinkel

Dirk Jacobs

Henk Peeters

Joep Hendriks

 

F1

Manche 1

Manche 2

Manche 3

totaal

1

Dave van Haarlem

Evert van de Berg

Martin Verhoef

Dave Schaap

2

Martin Verhoef

Dave Schaap

Dave Schaap

Louw Wobbes

3

Dave Schaap

Louw Wobbes

Ron Kroonder

Martin Verhoef

4

Ron Kroonder

Henkjan Ronitz

John van t Veer

John van t Veer

5

Louw Wobbes

Gary Castell

Carlos Perez

Dave van Haarlem

 

Results 19 March 2006

Junior klasse      
1e manche 2e manche 3e manche totaal
Jeffrey van Dal Lowie Hoedt Wesley Schaap Lowie Hoedt
E. Ilbrink W. Vlaar L. Hoedt Jeffrey van Dal
L. Hoedt R. Boots M. Bijlsma W. Schaap
D. Westhiner K. de Boer S. Gerrits K. de Boer
M. Schutter J. van Dal K. de Boer E. Ilbrink
     
Rodeo 2 Liter      
Arie de Bruijn Arie de Bruijn Arie de Bruijn Arie de Bruijn
C. van Ruler C. van Ruler P. Wildschut C. van Ruler
M. Jongma M. Jongma E. Westerman M. Jongma
F. v Kammen E. Westerman Team M.P E. Westerman
L. de Jong F. v Kammen C. van Ruler F. v Kammen
     
Standaard 1400      
Jan Brookman Dorus Sintebin door transponsorstoring Jan Brookman
L. Krap J. de Bruijn geen resultaten N. Bus
E. van Schie F. Bakker   M. Bos
M. Bos N. Bus   L. Krap
D. Sintebin P. Sintebin   G. Brookman
     
Stockcar Formule 2      
Geert Jan Keijzer Geert Jan Keijzer Henk Peeters Geert Jan Keijzer
H. Peeters H. Peeters G. J Keijzer H. Peeters
T. Schut T. Schut T. Schut T. Schut
M. Vowinkel J. Laurijssen R.Hendriks R. Hendriks
R. Hendriks D. Jacobs J.Hendriks J. Laurijssen
     
Superstandaard      
Auke Bakker Willie Peeters Willie Peeters Auke Bakker 
Team Reessink A. Bakker  A.Bakker W. Peeters
N. de Haas T. Veenstra M. v Chastelet M. v Chastelet
J. van Haarlem Team Reessink J. van Haarlem H. van Haarlem
H. Odemis H. van Haarlem H. van Haarlem Team Reessink
     
Stockcar Formule 1      
Ron Kroonder Jos Op 't Roodt Ron Kroonder Ron Kroonder
J. Op 't Roodt R. Kroonder J. Op 't Roodt J. Op 't Roodt
M. Jeninga M. Verhoef M. Verhoef M. Verhoef
J. van 't Veer H.J Ronitz E. v/d Berg H.J Ronitz
M. Verhoef G. Castell L. Wobbes E. v/d Berg